Anglictina
Espanol
Domácí Produkty Informace o firmě Nové produkty Kontakt

DP Pneumatic prumyslu a obchodu, Ltd. se zapojila do vyroby a vyvozu celé rady kompresory ( pás-rízeny & direct-rízeny , prenosné & prumyslová , one-fáze & dvoustupňovy , olej-mazaná & olej-zdarma , tiché zubní kompresor , vysokotlaky kompresor, elektricky & plyn poháněná , mini. airbrush kompresor , písty & sroub kompresor , atd.) za minulé roky, které jsou siroce pouzívány jak pro kutily / rodinné pouzití, a profesionální uzivatelé pro automobilovy Body Shop, auto nátěru, drevozpracující, stavební a prumyslové atd. Vsechny nase vyrobky jsou vyráběny vyhradně v souladu s ISO9001 standardy. a větsina nasich vyrobku dostali ruznych mezinárodních schválení, jako jsou CE, GS, a některé kompresory má UL, ETL, CSA, atd.
Díky vynikající kvalitě a bohaté zkusenosti, jsou nase vyrobky vyvází do celé Evropy, Severní a Jizní Ameriky, Austrálie a asijsky trh. Věrí, ze jsou schopni zajistit konkurencní ceny, nejlepsí servis & perfektní kvalitu produktu jsou základem naseho úspěchu.
Proto jsme hrdě vyzve vsechny dotcené zákazníky, kontaktujte nás pro budoucí obchodní jednání. Jsme vzdy rádi, ze vám slouzit a snazíme se splnit Vase pozadavky.
Na základě naseho tymu od návrhu, vyvoje, vyroby az po-prodejní servis, jsme nejen prodávat produkty, ale kvalita sluzeb, Idea ....

factory

factory

factory

factory

DP Pneumatic prumyslu a obchodu Co, Ltd
Adresa: c.2-728, Songjiang E.Rd., Yinzhou, Ningbo, Cína
E-Mail: dpcompressor@gmail.com Tel: +86-574-89020501 89020502 Fax: +86-574-89020503
Copyright (c) 2004 DP Pneumatic prumyslu a obchodu Co, Ltd . Vsechna práva vyhrazena. airless čerpadlo stríkací